شرکت بازیافت صنایع شیمیایی زنجان

بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده سولفات روی 34% تک آبه پودری و خشک کاملا محلول در آب و سفید با کیفیت و درجه خلوص بالا و حداقل میزان عناصر مزاحم و مواد زائد جهت مصارف کشاورزی و صنعتی در بسته بندی های مناسب لمینت می باشد.

 محصول تولیدی دارای بالاترین کیفیت تولیدی متکی بر دانش فنی و تخصص بالا و ماشین آلات روز دنیا و تولید به روش اسپری درایر می باشد. همچنین این شرکت ترکیبات ریز مغذی های دیگر نظیر سولفات آهن و مس را نیز در اختیار کشاورزان و تقاضا کنندگان محترم قرار می دهد.

لازم به ذکر است خط تولید سولفات پتاسیم پودری و محلول که یکی از مهمترین ترکیبات تشکیل دهنده کود ماکرو می باشد نیز راه اندازی شده و سولو پتاس بسیار با کیفیت با خلوص 98 درصد و نیز مقدار 50 درصد پتاسیم در دست تولید این شرکت قرار گرفته است.

سولفات روی تک آبه

شرکت بازیافت صنایع شیمیایی و معدنی زنجان در سال 1377 تاسیس شد و دارای بیش از پانزده سال سابقه در تولید انواع سولفات های فلزی و محصولات پایه ی کود ماکرو می باشد. به هدف تولید انواع سولفات های فلزی (سولفات آهن و سولفات مس و سولفات روی و همچنین سولفات پتاسیم ) راه اندازی گردید.

استان زنجان دارای غنی ترین و بزرگترین معدن روی کشور در منطقه انگوران می باشد و این شرکت نیز هدف اصلی تولید خود را بازیافت مواد حاوی روی از صنایع روی استان زنجان و تبدیل آن ها به سولفات روی قرارداد.

بدین منظور مدیریت جدید شرکت از سال 1388 خط اسپری درایر را راه اندازی کرد و موجب افزایش ظرفیت تولیدی گردید. به دلیل نزدیکی به منابع روی و دسترسی آسان به مواد اولیه و فن آوری و دانش بومی استان، این شرکت موفق به تولید کیفی ترین محصول سولفات روی کشور گشته است.

پودر حاصله از خروجی انتهایی اسپری درایر و سایکلون های مربوطه خارج شده و پس از سرد شدن در کیسه های 25 کیلویی ضدآب و لمینت بسته بندی شده و راهی انبار می گردند. پودر سولفات روی حاصله  تک آبه و دارای 32 تا 34 درصد خلوص است که نشان دهنده همین مقدار عنصر روی در واحد می باشد.

اگر چنانچه در خواست مشتری برای سولفات روی 7 آبه باشد که خلوصی برابر با 20 تا 24 درصد روی دارد، آنگاه محلول سولفات روی به مخازن پلی اتیلنی هدایت و پس از کریستالیزاسیون و جمع آوری بلورهای 7 آبه سولفات روی و آبگیری نهایی به قسمت بسته بندی منتقل می گردند.

سولفات روی تک آبه شامل مرغوب ترین کیفیت و حداقل میزان عناصر مزاحم برای صنعت کود سازی ماکرو و میکرو و سوپرفسفات است و به عنوان ریز مغذی یکی از عوامل بسیار مهم در تغذیه ی خاک می باشد.

مصارف صنعتی این محصول در صنایع گالوانیزه و رنگ و استیل و … می باشد و همچنین در کاغذ سازی و صنایع نجهیزات ضد آتش نیز کاربرد ویژه ای دارد.

قابل ذکر است که میزان عناصر مزاحم این محصول نظیر کبالت و کادمیم در پروسه تولید به حداقل مقدار رسانده می شوند و استاندارد ترین محصول تولیدی سولفات روی را برای کشاورزان عزیز فراهم می آورد.

شرکت بازیافت صنایع شیمیایی و معدنی زنجان ضمن تولید ترکیبات ریز مغذی کودهای کشاورزی (کود میکرو) نظیر سولفات روی و آهن اقدام به تولید و تهیه ی ترکیبات پر مصرف و اصلی کود های پرکاربرد ماکرو نیز نموده است که مهمترین آنها سولفات پتاسیم یا سولو پتاس می باشد. سولو پتاس تشکیل دهنده ی حداقل 30 درصد از کود های ماکرو می باشد و اصلی ترین و متداول ترین روش تولید آن نیز کوره ی مانهایم می باشد. این سولو پتاس یا سولفات پتاسیم دارای حداقل میزان عنصر مزاحم کلر می باشد که به دلیل وجود سیستم تقطیر و تبرید گاز اسید کلریدریک حاصله از واکنش بین پتاسیم کلرید و اسید سولفوریک می باشد که در کوره و در حرارت بالا رخ می دهد.

محصولات این شرکت دارای بالاترین درصد خلوص و کمترین میزان عناصر مزاحم و سنگین می باشد.

شرکت بازیافت صنایع شیمیایی و معدنی در کیلومتر 17 جاده زنجان به قزوین واقع شده است و آماده خدمات رسانی و تحویل محصول در هر نقطه ای از کشور عزیزمان می باشد.

تلفکس: 021-88065072

تلفن: 09122173852 – 09386020422

فروش سولفات رویقیمت سولفات رویشرکت صنایع شیمیایی زنجان